Simps'S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako naj v množici ponudnikov, različnih imen,.... najdem prave "vložke" v svoji lekarni?

2 posters

Go down

Kako naj v množici ponudnikov, različnih imen,.... najdem prave "vložke" v svoji lekarni? Empty Kako naj v množici ponudnikov, različnih imen,.... najdem prave "vložke" v svoji lekarni?

Objavlja  marija Tor Jan 25, 2011 10:12 am

Mislim, da bolj debel "vložek" bolj vpija.Se motim?Kako naj izberem pravega?
Moti me, ker so pakirani v različno velika pakiranja in ne vem koliko jih lahko predpiše zdravnik.Mi sploh pripadajo, če mi uhaja le malo "vode"?
Hvala vsakemu, ki mi bo pomagal za odgovorom.

marija

Število prispevkov : 1
Join date : 25/01/2011

Nazaj na vrh Go down

Kako naj v množici ponudnikov, različnih imen,.... najdem prave "vložke" v svoji lekarni? Empty Re: Kako naj v množici ponudnikov, različnih imen,.... najdem prave "vložke" v svoji lekarni?

Objavlja  MATEJA Pet Feb 04, 2011 4:01 pm

Marija lepo pozdravljeni!

Pri izbiri vložka je pomemben namen uporabe. Če izdelke uporabljate za težave pri inkontinenci vam predlagam, da poiščete vzorce in na podlagi vzorca najdete pravo velikost in debelino izdelka.

Vpijanje vložka oziroma njegova vpojnost je odvisna od sestave izdelka in ne od debeline izdelka. Vložki za težave pri inkontinenci so sestavljeni tako, da urin spremenijo v gel. Na ta način omogočajo suho zgornjo plast vložka in so sposobni vpiti veliko urina. Izdelki TENA Lady vsebujejo sestavine, ki urin spremeni v gel. Tako lahko tanjši izdelki sprejmejo več urina.

To, da vam uhaja le malo urina je vaša ocena. Svetujem vam, da se naročite pri zdravniku in mu potrobno razložite svoje težave, na polagi tega pa vam bo predpisal ustrezno naročilnico za medicinsko tehnični pripomoček.

Naročilnica omogoča izbiro različnih izdelkov, zato vam priporočam, da se posvetujete v lekarni in si priskrbite vzorce teh različnih izdelkov.

Lep pozdrav,
Mateja
MATEJA
MATEJA

Število prispevkov : 8
Join date : 14/01/2011

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu