Simps'S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kje lahko kupim oz. dobim pripomočke za inkontinenco?

2 posters

Go down

Kje lahko kupim oz. dobim pripomočke za inkontinenco? Empty Kje lahko kupim oz. dobim pripomočke za inkontinenco?

Objavlja  LjBežigrad Pon Jan 17, 2011 2:44 pm

Pozdravljeni!
Oče je pri osebnem zdravniku prejel naročilnico za inkontinenco. Vem, da gremo lahko v lekarno, vendar se tam počutimo neprijetno, ker se mi zdi, da me vsi poslušajo, ko govorim o težavi. Smo iz Ljubljane in me zanima ali je kje svetovalnica, kjer bi lahko svetovali bolj individualno?
Hvala in lep pozdrav.
Mojca

LjBežigrad

Število prispevkov : 2
Join date : 17/01/2011

Nazaj na vrh Go down

Kje lahko kupim oz. dobim pripomočke za inkontinenco? Empty Re: Kje lahko kupim oz. dobim pripomočke za inkontinenco?

Objavlja  MATEJA Ned Jan 23, 2011 11:10 pm

Mojca lep pozdrav!

Vaša zadrega je razumljiva. S težavami z uhajanjem urina pa se žal sooča vse več ljudi in v podjetju Simps'S o teh težavah razmišljajo s posluhom. Laughing

Na spletni povezavi www.simpss.si/inkontinenca/brezplačna svetovalnica
boste našli termine brezplačnih svetovanj o izbiri pravilnega izdelka, nameščanju teh izdelkov in pravilni negi ljudi, ki se soočajo z uhajanjem urina. Izvedeli boste tudi več koristnih informacij o sami težavi imenovani inkontinenca - to je uhajanju urina in/ali blata.

Seveda pa ste dobrodošli tudi v Sanitetnih centrih Simps'S, kjer se vam bo svetovalka v prodaji posvetila in vam individualno pomagala.

Mateja
MATEJA
MATEJA

Število prispevkov : 8
Join date : 14/01/2011

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu